Jazyk: CZ Jazyk: EN

Povrchové úpravy

  • automatizované galvanické linky pro  povrchové úpravy jako např. elektrochemické vylučování povlaků Zn, Cr, Cu, Ni, Sn ,Cr,eloxování hliníku a slitin, elektroforetické lakování , moření, odmaštění apod.
  • komponenty a zařízení pro povrchové úpravy -vany operační a přípravné, dopravníky, filtrační zařízení, zdroje, zařízení pro dávkování lesků a další zařízení pro galvanizovny.
  • systémy topení a chlazení lázní včetně regulace, vymražování slitinových lázní Zn/Ni
  • řízené nátoky,separátory mastnot z odmašťovacích lázní
  • automatizované systémy řízení pro linky povrchových úprav zahrnující kompletní hardwarové i softwarové řešení

 

 

 

 

Standardní provedení operačních van je PP,PVC,PE resp. PVDF, pro topené operace korozivzdorná ocel nebo ocel vyložená plastem.

Vany jsou vybaveny dle dané operace elektrovodnými lůžky a armaturami, topnými a chladícími hady, hladinoměry, přestřikem hladin, systémem doplňování odparu a dalším příslušenstvím dle potřeby dané technologie.

Naše firma nabízí také  systém pro dokonalou cirkulaci lázně ve vanách pomocí ejektorových trysek, který zaručuje vysokou účinnost daného technologického procesu. V praxi lze využít např.pro fosfátovací, odmašťovací popř. niklovací nebo chromátovací lázeň a pro celou řadu dalších technologií zcela dle požadavků zákazníka.

Jako jediní v České republice, nabízíme inovativní zařízení pro vymražování uhličitanů ze slitinové lázně ZnNi pracující na principu polovodičového chlazení. Zcela tedy odpadá nutnost použití finančně náročných a  hlučných kompresorových chladících zařízení.

Poskytujeme servis 24 hod denně, 7 dní v týdnu.

Doba pro provedení servisního zásahu je daná pouze dobou potřebnou na cestu k zákazníkovi.

Vyvíjíme vlastní software, což zaručuje budoucí bezproblémové změny a úpravy, záruku servisu a zajištěnou zákaznickou podporu.

 

 

Přidáno 13. 6. 2016, autor: J4W Admin

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   nahoruNahoru

Nezávazná poptávka

Jméno a příjmení: *

Firma: *

E-mail: *

Telefon:

Zpráva: *

Napište číslici dva: *      

TECHNOLOGIE